Vtipy jsou fajn, ale umíte je vyprávět? Inspirujte se na PeopleLovePeople.com

vtipy

vtipyKaždý má rád vtípky a vtipné historky. Každý se rád zasměje dobrému vtipu. Vtipy nám vždy zvednou náladu a pomůžou nám, když se cítíme mizerně. Přečíst si dobrý vtip je dobrý způsob, jak strávit volný čas.  Někteří lidé jsou tak fenomenální vypravěči, že v jejich podání je každý vtip skvostem. Pokud se zasmějeme i vtipu psanému, znamená to, že je opravdu dobrý. Pokud znáte nějaké dobré vtipy, můžete se o ně podělit s ostatními. Nevadí, pokud nejste dobří vypravěči. Vtip můžete publikovat na stránkách peoplelovepeople.com.

Pokud se nudíte, nebo si chcete zvednout náladu, přečtěte si některý z top bodovaných vtipů. Nechybí vtipy o blondýnkách, policajtech ani o Pepíčkovi. Některé vtípky by snad šlo zařadit mezi naše národní poklady. S trochou nadsázky neplatí pouze, že co Čech to muzikant, ale i co Čech, to vyprávěč vtipů. I vtipy v tištěné podobě mají u nás dlouhou tradici a neklesající oblibu. Některé kreslené vtipy jsou opravdu fenomenální.

Český smysl pro humor je charakteristický především vtípky o politice a černým humorem. Vždy, když se stane nějaká závažná událost u nás doma nebo ve světě, netrvá dlouho a začnou o ní kolovat mezi lidmi vtípky. Je jedno o jak závažnou situaci si jedná. Češi si prostě dělají srandičky ze všeho, ať už je to válečný konflikt nebo havárie jaderné elektrárny. Vtipy se šíří mezi lidmi především ústně. Některé aktuální vtipy se mezi lidmi rozšíří téměř rychlostí blesku.

Jaký je váš nejoblíbenější? A znáte tenhle?

Jaký je rozdíl mezi velbloudem a člověkem? Velbloud vydrží týden nepít a pracovat. U člověka je to obráceně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*