Luxusní papírové tubusy promění vaše zboží v exkluzivní dárek

Regály v obchodech jsou plné zboží, které se snaží svými pestrobarevnými obaly vetřít do přízně zákazníků. V této konkurenci je čím dál těžší uspět – aby se vám to podařilo, měli byste své produkty vybavit obaly, které budou nejen krásné, ale i na první pohled luxusní. Tyto podmínky na jedničku splňují například papírové tubusy, které je možné opatřit krásným barevným potiskem. Pokud hledáte papírové tubusy v Praze, je jasnou volbou firma Bluearrow.cz, která patří v Česku mezi špičku tohoto oboru.

Jaké jsou výhody papírových tubusů od Bluearrow.cz?

Přestože jsou poměrně levné, vypadají papírové tubusy neobyčejně luxusně. Na povrchu jsou opatřeny kvalitním plnobarevným embosovaným tiskem, který vám umožní je ozdobit jakýmkoli obrázkem dle vašeho vlastního návrhu. Můžete využít i lokální UV lak. Barevný potisk ještě umocní embosované či debosované prolisování, které dodá části potisku, například vašemu logu, nádherný 3D efekt. Velikost papírových tubusů může být jakákoli. Při objednávce zadáte pouze šířku podstavy a délku tubusu. Potisk se na tubus aplikuje ještě před jeho kompletací, takže je možno tisknout doslova na každé jeho místo. Výhodou papírových tubusů je také jejich ekologičnost. Jsou vyrobeny ze třech vrstev pevného lisovaného papíru, který je plně odbouratelný a recyklovatelný. Na rozdíl od plastových obalů tak nijak nezatěžuje naši planetu.

Papírový tubus nebo plechová dóza?

Vaše zboží můžete umístit i do plechových dóz s potiskem. Stejně jako v případě papírového tubusu jsou i potisky plechovek provedeny vysoce kvalitním a trvanlivým offsetovým tiskem. K potisku jsou použity kvalitní plechovky značky Eurotin, vyrobené z pevného, ocelového plechu o síle 0,23 mm, který ochrání produkty uvnitř před jakýmkoli poškozením.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*