Rychlé a levné zastřešení? Plachtové haly!

montovaná hala

Pokud sháníte přístřešek pro auto nebo místo, kam byste mohli ukládat dřevo, s plachtovou halou asi nepochodíte. Na zahradu příliš dělaná není. Ocení ji však všichni podnikatelé, kteří hledají zastřešení pro své podnikatelské aktivity, sklad, či třeba majitelé jízdáren a provozovatelé sportovních středisek. V hale lze totiž vybudovat skoro cokoliv.

Lehké montované haly jsou velkým trendem posledních let. Zamyslete se, jistě ve vašem okolí také nějaká stojí. Možná ji využívají zemědělci, firma jako skladovací prostor či v ní parkují nějaké dopravní prostředky. Někdy si firmy objednávají plachtové haly i jako zastřešení pro firemní párty. Haly jsou multifunkční a snadno přizpůsobitelné.

Velikost i výbavu si sami určíte

Hlavní výhoda montovaných hal spočívá právě v tom, že si je necháte sestavit podle svých představ. Mají odolnou modulovou konstrukci, přičemž jeden modul má délku 2,5, 3 nebo 5 m a vy si vyberete, kolik jich chcete postavit za sebe. I výška je variabilní od 3,5 do 7 m. Kdybyste se v budoucnu rozhodli, že potřebujete například větší skladovací prostory, dá se hala rozšířit. Kromě toho ji lze postavit na kolejnicích, aby byla snadno přemístitelná. Toho se využívá typicky třeba při postupné rekonstrukci mostu.

Podobně i vybavení je možné upravovat. Kolik chcete dveří? Případně raději vrat? Potřebujete vytápění? Podlahu? Reproduktory? Stropní podhledy?

Využití je celoroční

Na první pohled mohou plachtové haly působit křehce. Nemají žádné základy a jde vlastně jen o konstrukci opatřenou opláštěním. Opak je však pravdou. Používají se celoročně, jsou dimenzované na to, aby odolaly náporům sněhu, deště i větru.

Na druhou stranu někteří podnikatelé si haly chválí jako sezónní záležitost. Využívají je například pouze v létě. Jestli je to i váš případ, obraťte se na společnost Agroservis, která nabízí i pronájem mobilních skladovacích hal.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*