Na Pálavě je tak krásně. Ještě jste tam nebyli? To byste měli rychle napravit!

AB sklípek Bořetice

Proč cestovat do zahraničí, když i v Čechách je tolik krásných míst? A na mnohých dokonce víno teče proudem. Vítejte na Pálavě! Autoři populárního seriálu Vinaři moc dobře věděli, proč jeho děj zasadit právě sem!

Výjimečné okamžiky na vskutku výjimečném místě. Klid, komfort v kombinaci s lahodným moravským vínem na vás čekají v magickém prostředí Vinařského dvora na faře – rodinného vinařství Holánek, kde z vás udělají profesionální degustátory. Víno se totiž musí umět pít. A maximálně vychutnat jeho jedinečnou chuť. Ta se vám musí dostat až do morku kostí.

Prodloužený víkend, firemní akce i svatba, jak má být

Vinařský dvůr na faře v Ivani v příjemném prostředí staré barokní fary je tak ideálním místem pro prodloužený víkend stejně jako pro uspořádání firemní akce či té pravé moravské svatby. Když totiž svatba, tak jedině na jižní Moravě, nemyslíte?

Svatba jižní Morava

Tamní zrekonstruovaný 200 let starý vinný sklep totiž uchovává ty největší vinařské skvosty, o nichž si jen můžete nechat zdát. A co by to bylo za svatbu, kdyby na ní neteklo víno proudem. To nejlepší moravské samozřejmě! V kombinaci s vynikající domácí kuchyní!

Víno poteče proudem

Je libo domácí paštiku, grilovanou rybu nebo maso té nejvyšší kvality? Restaurace Pálava toho pro vás má mnohem víc. Pod pergolou Pálava restaurace budete moci grilovat i rožnit. A k tomu ochutnávat ta nejlepší vína z místní produkce. Na ta jsou Pálavští obzvláště pyšní. Místní degustace právem patří mezi ty nejvyhlášenější!

Všeho s mírou!

S konzumací vína to však nepřežeňte. Víte, co se říká? Že všeho s mírou. Střízliví nasedněte na kolo a vydejte se třeba na některou z tamních cyklostezek. Po ní dojedete do Brna i Vídně. Uvidíte, jak vám bude po takovém výletu chutnat. Nejenom víno!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*