Módní a designový magazín

magazín

Dámy, ženy i slečny zajímá spousta věcí. Jaké jsou novinky v kosmetickém i oděvním průmyslu mezi takové záležitosti určitě patří. Také existuje nespočet tištěných magazínů, které právě tato témata nabízejí dokonce i ve velikosti do kabelky. Tyto tituly se ale pohybují v řádech i stovek korun.

magazínVše, co Vás zajímá teď můžete najít na novém, rychle se rozvíjejícím komunitním portálu Zónakrásy.cz. Zde naleznete nespočet článků pro zkrácení volné chvíle, ale také rady, tipy a triky nejen pro křehké pohlaví. Internetový Lifestyle magazín nabízí veškeré informace zdarma. Nejnavštěvovanější rubrikou je fotogalerie outfitů přímo z ulice. Může se tedy jednoduše stát, že nafoceným modelem budete právě Vy!

Mladý a progresivní redaktorský tým Vám umožní nahlédnout do zákulisí módního světa a proniknete do tajů trendů ze světa největších módních měst (Londýn, Tokio, Barcelona,…).

Novinky v módě jsou neotřele servírovány na velmi přehledném webu, který si zamilujete. Lifestyle, design, móda, krása a zdraví. Nejen v těchto tématech budete mít informační náskok.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*