I zloděj amatér vás dnes vykrade jako profík – bezpečnostní dveře jsou nutnost

protipožární dveře

Internet v dnešní době nabízí kde co. Včetně vybavení pro zloděje-nešiky. Dříve museli zloději ovládat řemeslo. Pracovat s planžetou, šperhákem, paklíči. Dnes? Za pár stovek si v obchodě pořídí odemykací pistoli a je u vás doma. Není čas konečně vyměnit staré dveře a zámky za nové?

Podobně jako pomůcky mají dnes zloději k dispozici i návody

Takzvaná SG metoda, tedy způsob vyklepávání pomocí speciálního klíče bez vrtačky, páčidla a jiných destruktivních pomůcek, koluje jako návod po internetu v tolika verzích, že i „nezloděje“ láká si to vyzkoušet.

A k tomu, každý o nás ví všechno. Trochu inteligentnější zloděj nejenže na našich sociálních stránkách vyčte, kdy jsme zrovna někde mimo dům, ale umí číst i mezi řádky. Takže třeba ví, že zrovna dnes náš dům nehlídá pes, protože je na veterinárním zákroku.

Co v poslední době zloději doslova milují? Mrknout se k nám domů když spíme

Brrr, představa, že vám někdo v noci chodí po domě – když spíte v ložnice, máte doma třeba děti… Může být něco horší? První stopkou před zloději jsou přitom bezpečnostní dveře. V bytech ve vyšších patrech tak získáte jistotu proti zlodějům a svůj byt proměníte na nedobytnou pevnost. Bezpečnostní dveře do bytu by měly být naprostý standard.

Pozor na necertifikované dveře!

Když už se konečně do bezpečnostních dveří rozhodnete investovat, nekupujte „nějaké“. Bezpečnostní technika, kterou jsou i dveře, má být prověřená, testována a s certifikáty. České bezpečnostní dveře NEXT jsou fenomén a na trhu se osvědčují již 30 let.

Vchodové dveře NEXT – to je komplex bezpečnostních prvků: dveře, zajištěné zárubně, zámek, cylindrická vložka i bezpečnostní kování. Navíc dveře si lze vybrat v různých bezpečnostních třídách, jako bezpečnostní dveře do domu, do bytu či do sklepa, v mnoha designech a s celou řadou různých doplňků. Dveře mohou zajišťovat rovněž požární bezpečnost. NEXT umí vyřešit dokonce i bezpečnost dveří na objektech, kde chceme ponechat dveřím jejich starý historický ráz. S dveřmi navíc „dostaneme“ odborníka na montáž, který si poradí i s různými nuancemi právě u montáže vašich bezpečnostních dveří. A že se jich občas vyvrbí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*