Archív

Příspěvek oštítkován ‘soutěže’

Soutěže na Loskutakovi

Výherci soutěže o 3 knihy Léčení včelími produkty

Gratulujeme třem vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že publikace Léčení včelími produkty má 176 stran. Gratulujeme!

Výherci:

  • Zuzana Buňatová, Ústí nad Labem
  • Olga Fabiánová, Kamenice nad Lipou
  • Dominik Hlavica, Vlachovice

vceli plastve

Categories: Hobby Tags:

Léčení včelími produkty

kniha leceni vcelimi produktyUž i malé děti ví, že včelka je velmi užitečný hmyz, protože opyluje kvetoucí rostliny a dává med. Nejen do čaje a na chléb je tento produkt hodí a také není zdaleka jediný produkt, které nám včely dávají. Pokud chcete být celý rok ve skvělé kondici, určitě doporučujeme publikaci z pera Štefana Demetera Léčení včelími produkty. Dozvíte se mj. jak řešit, pokud má vaše dítě zažívací problémy, nespí, je nervózní a neumí se soustředit. Chcete přírodní cestou podpořit léčbu nemocí, které jste zatím opomíjeli? Pomůže vám apiterapie – léčba včelími produkty. V knize najdete návody na využití medu, mateří kašičky, pylu, propolisu, nebo včelího jedu při ochraně zdraví, posilování imunity i při podpůrné léčbě nejrůznějších onemocnění.

Vydává Euromedia Group a.s, Esence

Soutěž o 3 knihy Léčení včelími produkty

Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj zmiňovanou publikaci v hodnotě á 280 Kč.

Soutěžní otázka zní: Kolik stran má zmiňovaná publikace?

Správné odpovědi posílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz nejpozději do soboty 6.5.2017. Nezapomeňte přiložit svou adresu, ať můžeme knihu zdarma odeslat.

vcela plastve

Poskytnutím těchto údajů, dáváte svůj souhlas, že v případě výhry uveřejníme na našich stránkách vaše jméno a obec. Vaše e-mailová adresa, může být dále využita pro zasílání novinek z našeho webu.

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad ochrany osobních údajů.

Categories: Hobby Tags:

Výherci soutěže Tvoříme z papíru – 50 nádherných projektů z papíru

Gratulujeme pěti vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že výše zmíněná kniha má 224 stran.

Výherci:

  • Helena Pardová, Opava
  • Kamila Nováková, Plužná
  • Kotišová Radka, Most

sylvinky motylek

Categories: Ruční práce Tags:

Soutěž o 3 publikace Tvoříme z papíru

26.08.2016 Redakce 1 komentář

kniha tvorime z papiruTvoření pro šikovné ruce aneb inspirace není nikdy dost. Až zima zaklepe na dveře a budete se chtít zabavit, proč ne zrovna touto publikací? Kniha Tvoříme z papíru vám přináší 50 skvělých projektů, od jednoduchých po opravdu náročné. Přehledné fotografické návody vás krok za krokem provedou celým postupem i přehledem technik a potřebného vybavení.

Knihu vydává Euromedia Group k.s., Ikar

Chcete vyhrát jednu ze 3 zmiňovaných publikací v hodnotě 300 Kč?

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí! Knihu pošleme třem z vás, kteří správně odpoví, kolik stran kniha obsahuje. Nezapomeňte připsat také svoji adresu!

Správné odpovědi posílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz nejpozději do soboty 10.9.2016

Categories: Hobby Tags:

Vstupenky na veletrh FOR ARCH 2015 zdarma

for arch 2015Od úterý do soboty se pražské výstaviště PVA opět otevře všem, kteří se chystají stavět a rekonstruovat.

Kdy? 15.-19.9.2015 v čase 10.00 – 17.00

My vám vstupenky v hodnotě 150 Kč rozdáváme zcela zdarma. Stačí nám na soutěžní mail soutez@alida.cz zaslat nějaký kulinářský, kutilský či zahrádkářský úspěch s krátkým popisem. Do předmětu zprávy zadejte FOR ARCH 2015. Vstupenky zašleme elektronicky.

Categories: Dům Tags:

Velikonoční soutěž o vstupenky na FOR PETS

 beránekUž se také těšíte na Velikonoce? A dodržujete nějaké tradice? A víte, že některé křesťanské velikonoční tradice jsou původně zvyky pohanskými spojenými s oslavou jara? Pokud máte čas a chuť si zasoutěžit o vstupenky na výstavu FOR PETS, která proběhne již 9. – 12. 4. na pražském výstavišti v Letňanech, napište nám alespoň tři velikonoční zvyky. Tři výherci budou vybráni z odpovědí došlých do středy 8. 4. 2015 na e-mail soutez@alida.cz. Vstupenky zašleme elektronicky. Hodně štěstí!

A na co se na výstavě můžete mimo jiné těšit? Z bohatého doprovodného programu vybíráme například Umísťovací výstavu koček pořádanou Nadací na ochranu zvířat nebo víkendovou výstavu miniaturních koní.

Categories: Zvířata Tags: ,