Partneři

Chovatelské potřeby Pejsek a kočička

chovatelske potrebyInternetové chovatelské potřeby www.pejsekakocicka.cz nabízí velké množství zboží pro psy a kočky. Zakoupíte zde naprosto všechno od pelíšků, škrabadel, toalet, ale i sezónní zboží jako jsou záchranné vesty a přepravní boxy na kolo či do auta.

Jistě Vás mile překvapí osobní přístup k zákazníkovi a odborná informovanost proškoleného personálu. Navíc se ke každé objednávce můžete těšit na dárek, vzoreček krmiva a odměrku na granule.

.

Kurent s.r.o.

kurent

Jde o zaběhlou firmu, která se specializuje na propagaci. Dále je tato společnost provozovatelem webu www.agromanual.cz, kde se můžete dozvědět všechny dostupné informace o většině přípravků na ochranu rostlin používaných v ČR.

Samozřejmostí je detailní popis přípravků, informace o účinných látkách a přehledný návod použití. Můžete využít aplikaci pro hledání nejvhodnějších přípravků na ochranu rostlin dle zadaného problému (plevele, choroby, škůdce) a plodiny v níž se vyskytuje. Všechny přípravky a další nezbytnosti na zahrádku pak můžete zakoupit na www.agromanulshop.cz

  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy