Imunita, nedoléčené nemoci

Loňský rok byl prý nejteplejším rokem za posledních 135 let. Nejvíc se z něj patrně radovaly blechy, neb se množily tak úspěšně, že se dostávaly opakovaně i do hlavních zpráv dne. Jaké počasí lze očekávat v roce 2017? Jaké živé organismy budou profitovat na letošní zimě?

Ti, co se v našich českých podmínkách radují z globálního oteplování kvůli průvodním úsporám za topení, se mylně se domnívají, že bude-li to takhle pokračovat, za pár let tu máme počasí jak v Thajsku, si neuvědomují rizika, který tato doba přináší.

Na zdraví průměrného Čecha a na přírodě české kotliny se teplé zimy podepíší po svém. Ne nadarmo naši prarodiče, ještě spjatí s matkou přírodou opakovali pranostiky typu: Není-li prosinec studený, bude příští rok hubený, nebo: Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

V mírném podnebném pásu je prostě dobře, když všechno na čas pěkně vymrzne. Od virů, přes blechy až po naše zhýralé nosy.

Ať už bude letošní zima jakákoliv, nezabředněte do koloběhu nemocí, kdy z jedna infekce přechází v další, která pak vypadá jako několikaměsíční chřipka, nedoléčený kašel nebo rýma. Imunita prostě nezvládá.

Kromě dodržování lékařových rad a příslušné léčby, v indikovaných případech je dobré přestat se sebou experimentovat a nasadit osvědčenou enzymovou kúru, která posílí vlastní obranyschopnost organismu. Důležitá je i podpora cirkulace lymfy a krve, která umožní urychlit přísun protilátek a zefektivní i účinnost antibiotik. Lék Wobenzym dokáže zásadně zrychlit hojení napadených sliznic a tím i rekonvalescenci po vyčerpávajícím dlouhodobém stonání.

Jednou z osvědčených příprav na zimu je vybudovat si dostatečnou imunitu pomocí enzymoterapie, která posílí a zaktivuje vlastní tělesnou obranyschopnost , která umožní zásadně zrychlit přísun potřebných protilátek tak, že virózy a infekce to nebudou mít tak jednoduché, i když bude tělo vystaveno náporu pohybu, chladu, únavy a vánočních návštěv všech tetiček dohromady. K enzymoterapii využijte volně dostupný lék Wobenzym.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*