Domů > Zajímavosti > Brandnooz box duben 2020

Brandnooz box duben 2020

Květen je čas lásky ale také nového brandnooz boxu, který si našel cestu i k nám. Byli jsme velmi zvědaví, jaké zajímavé novinky na nás tentokrát vykouknou a tak vás nebudeme déle napínat a jdeme se na něj rovnou podívat!

bboxBox obsahoval:

Podravka natur přísada do jídel
Enjoy chips
Mattoni Multi s příchutí tropického ovoce
Frisco Mojito/Bellini
Nescafé 3in1 frappé
Kand Jablečný ocet
Kikkoman sójová omáčka
Cool malina a borůvka
Penam chlebík CELIO

Podravka natur přísada do jídel – naše známka 1
Unikátní kombinace kurkumy, libečku, mořské soli a 480g čerstvé zeleniny. To vše je obsaženo ve 150g podravky. Jde o pouze přírodní produkt bez obsahu nechtěných éček. Musíme přiznat, že my jsme si tento produkt velice oblíbili a budeme ho i nadále kupovat.

Enjoy chips – naše známka 1
Mlsáte rádi chipsy, jenže pak máte výčitky? Tak právě pro vás bude tato novinka! Jde o skutečnou revoluci mezi chipsy. Enjoy chips to je spojení zeleniny a brambor bez použití mouky. Nenajdete v nich ani žádná chemická dochucovadla, umělá barviva a konzervanty. Vybírat můžete z 5 různých druhů – řepa s mátou, špenát s česnekem, dýně s rozmarýnem, mrkev s cibulí nebo červená paprika s jarní cibulkou.

Mattoni Multi s příchutí tropického ovoce – naše známka 1
Kombinace osvěžujícího tropického ovoce a perlivé vody. To je nová Mattoni. A co víc? Stejně jako všechny produkty Mattoni je i tato ve 100% recyklovatelné lahvi, a to i včetně víček a etiket.

Frisco Mojito/Bellini – naše známka 1
K letošnímu létu připravilo frisco dvě novinky s příchutí letních koktejlů. Frisco Mojito chutná po osvěžující mátě a druhá novinka Frisco Bellini má přichuť šťavnatých broskví a šumivého vína. Za nás se tato novinka stává hitem tohoto léta!

Zbytek novinek jsme zatím nestihli ochutnat, ale už teď se na ně moc těšíme!

Categories: Zajímavosti Tags:
Reklama↓
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy